Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

"Dream Riders" išli na Cerkno (Slo) pa sam išao i jas

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 1349
Godina imam : 28
Prebivalište : Matulji
Vozim : Vulcan 800 Classic
Na forumu od : 09.06.2012

PostajNaslov: "Dream Riders" išli na Cerkno (Slo) pa sam išao i jas   čet 05 srp 2012, 22:04

Dan 30.lipnja 2012.

Dan je zapoćeo tako šta sam skakao okolo sa motorom zbog raznih nabavki, te zbog servisa na motoru a kako se sve to odužilo došao natrag doma oko 11h. Naravno dok sam se spremio i uopće odlučio dal idem ili ne došlo podne. A još morao napraviti 85km do Gerova - Čabar kako bi se spojio sa ljudima, a nemao ničiji broj mobitela.

Nepotrebno za reć kasnio sam 20-tak minuta a pred Delnice mi je malo motor "poskakivao" ta se upalila lampica za ulje. Pogledam ja dole - "A vidi, nema ulja."
Odmah ja na benzinsku u Delnicama i stao vidit kakva je to situcija zadesila mene i moju ljubimicu. Nagnem ja motor, digne se ulje do 1/4 pokazivača - "Ajmo dalje pa ćemo negdje stat kupit ulje (naravno bedačina neznam koje ulje ide unutra Evil or Very Mad ), samo da mi ne pobjegnu jer već kasnim a nitko nezna da dolazim."

I tako je došao doslovce 1 minutu prije polaska, sav zapuhan, natucanih jajašaca, znojan ko hidro-elektrana, a oni me pitaju = "Oj Lars štaš ti tu?"
Prva stvar je bilo napomenuti kako nemam više ulja i kako bi mi hitno zatrebala nabavka. Majstor me pošalje kod lokalnog "mehaničara" te nalijem 1 L Valovine 10W 40. Kaže "To je jedino šta imam za motore".

Majstor Slavko je rekao, nakon šta sam JA NJEGA čekao 5 minute da me oni čekaju na granici u Prezidu. I AJDE JURCAJ DO SLOVENIJE, došao tamo za 5 minuta od 15km, popili pićence i pravac preko granice. Nakon granice pokupili Toni-a i Bricu i nastavili za Novu Goricu. Natankali smo u Cerknici, pa krenuli put Postojne-Vipava-Ajdovčina-Nova Gorica i Mosta na Soči.

Cijelim putem smo stali možda 2 puta, a iako smo dosta popili nije se baš bilo na WC-u - evo TOLIKO vam je ljudi bilo toplo...

Predvečer smo došli u Cerkno i posjetili moto-zbog MK-a Cerkno na kojem su nas odmah dočekale borovnička i čvrst stisak od odmaćina.
Nakon hranjenja i obilnih kolilina pive i gemišteka malo se je popričalo sa domaćim judima i zaplesalo. guza

Da nas ne zahvati mrak pošli postaviti šatore i popiti kafu koju je naš kolega Šnapa "izžžicao" iz prijašnjeg stajališta Okrebčevalnice Kurn'k.

Kava se popila, odmorilo se nakon puta i vratili se niz padinu među "ljude". Tamo se je zabavljalo do 1 u noći, a neki od nas nisu bili preveć zagrijani za striptiz dviju mlađahnih cura (plavuše i crnkinje) cice cice2 pa smo otišli ubit oko i kojeg komarca usput. Ostali dvojac je zalomio do 3 ujutro, a YOURS TRULY se probudio već na 4h dobar4 jer nije mogao spavat zbog uzbuđenja i zbog toga što mu fali malo kuća.

Dok se probudilo svih (Zaključak = chopperi su jako dobre budilice roker ) i spremilo svakog za put došlo već 5:30-6h. Popili kafu i kakao te put pod noge za doma. Tokom jutra se spustila rosa i magla tako da je SVE bilo mokro, pa i čak moj motor koji je bio pokriven ceradom.

Brzo smo se osušili te nakon podosta kilometara smo se rastali ja i oni kako sam ja nastavio na Postojnu-Ilirsku Bistricu-Rupa i Matulji.

Zafrkancije nije nedostajalo a čak i pokoje scene iz brzo-poteznog filma "Spašavaj kameru dok leti zrakom u vožnji preko šahti" gospona Slaveta. Na svu sreću ja ponio svoj fotić pa mu nije falilo toliko.

Lars dancingbanana
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 1349
Godina imam : 28
Prebivalište : Matulji
Vozim : Vulcan 800 Classic
Na forumu od : 09.06.2012

PostajNaslov: Re: "Dream Riders" išli na Cerkno (Slo) pa sam išao i jas   čet 05 srp 2012, 22:16

[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/

"Dream Riders" išli na Cerkno (Slo) pa sam išao i jas
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» W.O. Larsen: Golden Dream