Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Qingqi qm125

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
i.k.b
man
man

Broj postova : 142
Godina imam : 22
Prebivalište : Duga Resa
Vozim : qingqi qm125
Na forumu od : 06.09.2012

PostajNaslov: Re: Qingqi qm125   ned 29 ruj 2013, 14:26

zadovoljan sam da, nikakvih problema, tu i tamo neke sitnice tipa sajla od kvačila i tako to, al pošto je sve jednostavno napravljeno, ne moram ni kupovat novo nego se može improvizirat i pripasavat od nečeg drugog.... zna li netko možda gdje se kod nas može naručiti djelovi za qingqi, trebali bi mi lanac i lančanici novi
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 781
Godina imam : 33
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

PostajNaslov: Re: Qingqi qm125   ned 29 ruj 2013, 15:17

Slažem se. Ja pozdravljam jednostavnost, u svakom obliku.

Nadam se da ću uskoro na svom Zingu mijenjati prstenje ( troši mi ulje, ima na satu oko 40 000km ako je i to realno Rolling Eyes  ) i to ću sve raditi sam. Nema tu puno problema, malo veći APN a na njima sam radio i tuninge dancingbanana Very Happy 

Uvijek govorim, i govorit ću - ja smatram da su moderni automobili i motocikli bolji od starih u svakom pogledu ALI su skupi za održavanje, ako im nešto ne daj Bože ode u qurac možeš se j..t, ako ti se nešto na putu desi, od najmanje sitnice pa do najveće stvari - sjedi i plači.

Jednostavno, mi kao nacija nemamo srednju klasu koja može te motocikle voziti i održavati. Tako i automobile.

Kao što je gosp. Kraljić ( nažalost, više ne trguje koliko znam, činio mi se jako korektan čovjek..) ovdje na forumu jedanput rekao - on ne tvrdi da je Qingqi najbolji motocikl ali za čovjeka koji radi za prosječno 3000 kuna mjesečno ( što je, u biti, realna prosječna plaća u Domovini, a ne cifre od +5000 kuna, da mi je znati koliko takvih ima da rad normalan posoa di nemaju šefove nad glavom ili nisu u državnoj službi...) je on realnost.

Pozdrav
[Vrh] Go down
i.k.b
man
man

PostajNaslov: Re: Qingqi qm125   ned 29 ruj 2013, 15:36

slažem se u potpunosti, zato ja i volim stare i jednostavne motore, bez elektronike i nekih sranja.. i volim kad motor ima kurblu haha dancingbanana  ti jednostavni motori su super, od alata ti trebaju klješta i šerafciger, i možeš sve popravit.. uglavnom sam ja do sad tako radio, a ako neki dio prođe, ne mora bit orginal dio već se može pripasat nešto sa nekog drugog motora...a i veči je gušt kad ti možeš sam napravit nešto na motoru Very Happy 
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Qingqi qm125   ned 29 ruj 2013, 17:44

Kurbla je zakon Very Happy roker dobar 
[Vrh] Go down
i.k.b
man
man

PostajNaslov: Re: Qingqi qm125   ned 27 lis 2013, 17:29

neke male promijene, promijenio volan ( kupio metar šipke od pro kroma) i napravio bolji nosač tablice ... nisam baš slikao detalje, frend i ja iskoristili lijepo vrijeme pa bacili đir nekih 60-ak km Laughing 

prvo skoknuli malo do austrije lol! 

kod starog grada bosiljevo

od iza

od napred

iskopao jednu sliku iz davnih dana cura 

[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Qingqi qm125   ned 27 lis 2013, 17:53

Kakva ti je udobnost sad? Taj sic mi izgleda premali.
[Vrh] Go down
i.k.b
man
man

PostajNaslov: Re: Qingqi qm125   pon 28 lis 2013, 20:32

bolje mi je nego sa starim volanom, par dana mi je trebalo da se naviknem jer je bio malo čudan položaj, ali je sad super.. zic je zapravo dosta velik ( planirao sam i manji napravit) i nije tolko neudoban, jedino sam malo pre malo spužve stavio tako da se zna osjetit tvrdo na nekoj rupi ili tako nešto, ali sve u svemu, dosta je udoban, položaj ruku i nogu mi je super, sad je više nekako bobber nego cafe.. al ugl, ja sam zadovoljan dancingbanana 
[Vrh] Go down
i.k.b
man
man

PostajNaslov: Re: Qingqi qm125   uto 25 vel 2014, 23:38

napokon se cesta malo osušila kod mene pa sam izvadio chunga-lungu na kratku vožnjicu...
slikano mobitelom naravno haha..

putem izgubio plastiku od žmigavca... ali, kolko para tolko muzike, za 40kn ću naručit još jedne  Cool 

stiže bolje vrijeme pa ću moć raditi na motoru.. problem mi je što mi je u garaži na vikendici, tako da preko zime ne mogu baš raditi  Embarassed 
[Vrh] Go down
Hyosung
man
man

Broj postova : 304
Godina imam : 19
Prebivalište : zg
Vozim : Hyosung gt250
Na forumu od : 13.09.2013

PostajNaslov: Re: Qingqi qm125   sri 26 vel 2014, 15:09

Trebao bi si nabavit prednji blatobran... Twisted Evil 
[Vrh] Go down
i.k.b
man
man

PostajNaslov: Re: Qingqi qm125   sri 26 vel 2014, 18:04

pa imam ga u planu napravit, ali i ako bude, bit će jako mali  What a Face  makar prednji blatobrani nisu u tom cafe, bobber điru u kojem mislim ić, a i nije mi zapravo tolko potreban, ne vozim se po mokrom, osim ako me uhvati negdje kiša... onda sam naje..  Evil or Very Mad 
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Qingqi qm125   Today at 18:38

[Vrh] Go down

Qingqi qm125
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2