Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

PostajNaslov: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   ned 07 lis 2012, 20:54

Jedna sarmantna i meni veoma draga ekipa se je pojavila u Sarajevu, jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama, a Boga mi i zaplesalo se je:

Zadnja promjena: emirharley; pon 08 lis 2012, 11:21; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 3810
Godina imam : 66
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 CL
Na forumu od : 03.06.2010

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 07:14

Sad mi je žao što nisam išao , a bio sam pozvan . Ne može se jednom guzicom na dvije stolice ..... bio u lovu .
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 6489
Godina imam : 49
Prebivalište : Nasice
Vozim : V-Rod, GSA
Na forumu od : 31.10.2007

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 08:54

..samo da se javim da smo se zivi, zdravi i pomalo 'pokapani' sinoc sretno vratitili uz naravno zahvalu domacinu koji je uvijek spreman nesebicno podijeliti svoje vrijeme s putnicima namjernicima u svome gradu dobar

..vise utisaka cim se uhvati malo vremena da sve to i fotodokumetiramo.. Very Happy

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 2259
Godina imam : 43
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300...
Na forumu od : 08.10.2008

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 11:05

Safet(y) je napisao/la:
..samo da se javim da smo se zivi, zdravi i pomalo 'pokapani' sinoc sretno vratitili uz naravno zahvalu domacinu koji je uvijek spreman nesebicno podijeliti svoje vrijeme s putnicima namjernicima u svome gradu dobar

..vise utisaka cim se uhvati malo vremena da sve to i fotodokumetiramo.. Very Happy

Samo da se dodam na Daliborov komentar i da se još jednom zahvalim u vlastito i suprugino ime Emiru,Coberu,Alvinu i Sarajevu
na lijepom i ugodnom provedenom vremenu. rendeer biker2

Zadnja promjena: Vilko; pon 08 lis 2012, 12:49; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 3862
Godina imam : 32
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 11:07

lijepo lijepo dobar
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 11:36

Vilko je napisao/la:
Prijatelju al što mene odmah pokapaš a ja sam bio cijelo vrijeme na coli rendeer guza

Potvrdjujem uz pune moralne i materijalne garancije, samo mi nije jasno da li se Vilko žali ili se hvali! nemoj me nemoj me nemoj me glup glup glup
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 1366
Godina imam : 41
Prebivalište : Našice
Vozim : Suzuki VZR1800R (M109R)
Na forumu od : 24.04.2010

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 12:29

Eto i mene da se zahvalim Emiru i ekipi koja nas je dočekala i provozala prepunim Sarajevom kao VIP goste. svaka cast 3 Harley-a + 1 (Safet-y) ispred Yamahe i Suzukija u koloni po sredini izmedju dvije trake s 4 upaljena žmigavca izmedju "bruke" automobila bili smo kao carevi na cesti. Odlična prestrojavanja i blokiranje pojedinih vozila da bi kolona sigurno došla do svog cilja. Odlično odrađen spontani doček tj. susret. Nemoram ni ponavljati da je Emir nesebično provodio vrijeme s nama i pokazao nam jedan mali dio prekrasnog Sarajeva. Još jednom hvala za sve prvenstveno Emiru ,a naravno Coberu i Alvinu. Nakon Foto-"edišna" koji će postaviti naš službeni fotograf bit će još komentara! Very Happy

Samo da se pohvalim da je Suzuki bio zadužen za razbijanje monotonije u vožnji i raspodjelu tj. balansiranje teretom na drugim motociklima! guza glup
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 12:47

Ipak je Yamaha podnjela najviše tereta i još jednom dokazala da se bez nje jednostavno NE- MOŽE guza (Acyde)
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 13:04

[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 13:36

Kad si ti, ba, ovo slikao da je prostor oko Sebilja - prazan???!!! Ja to u zivotu nisam vidio, mora da je bilo u 05,00h, kada prvi pekari i prve zrake sunca udaraju u plocnik! Sad.....ostaje pitanje, da li se je to ustajalo zorom ili se je zorom kretalo nazad u pravcu hotela - na spavanje! Twisted Evil
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 13:46

emirharley je napisao/la:
Kad si ti, ba, ovo slikao da je prostor oko Sebilja - prazan???!!! Ja to u zivotu nisam vidio, mora da je bilo u 05,00h, kada prvi pekari i prve zrake sunca udaraju u plocnik! Sad.....ostaje pitanje, da li se je to ustajalo zorom ili se je zorom kretalo nazad u pravcu hotela - na spavanje! Twisted Evil

Prijatelju ja sam ti ranoranilac pa sam tako i taj dan ustao nešto ranije

[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 13:59

za sada samo jedna razglednica od jucer..

..i jedna fotka vesele ekipe.. za one koji ne znaju, s lijeva na desno Danijela, Acyd, Mihaela, Vilko, Melita, Ja i samozatajno po strani Emir

*** Flickr Photos

Zadnja promjena: Safet(y); pon 08 lis 2012, 14:19; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 14:08

Vilko je napisao/la:
Prijatelju ja sam ti ranoranilac pa sam tako i taj dan ustao nešto ranije

Važno je da si ti uslikao mačića, ostalo nije bitno. roker
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 3064
Godina imam : 56
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 16:33

u Sarajevu je uvjek dobro Smile dobar a i lutajuči foto reporteri nam dočarali Sarajevski ugođaj i velikodušnost sarajlija dobar
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 1154
Godina imam : 50
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : Kawasaki-ER6N
Na forumu od : 14.07.2010

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 17:08

Bravo dečki ( i cure) , treba iskoristiti ovo lijepo vrijeme za vožnje i druženja! dobar
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 18:18

Evo, da pokusam napisati dvije-tri rijeci o nasem malom izletu do uvijek mi drage destinacije.. i naravno, s obzirom da kazu da slika govori stotine rijeci, postaviti cu i nekoliko fotki, iako sam se veci dio vremena prepustio blagodatima i carima ovozemaljskih uzitaka, tako da su i fotke porilicno manjkave (citaj: bio zauzet unistavanjem ica i pica. pa nisam stigao slikati) Very Happy

..za sam dogovor nije trebalo puno.. "'alo, 'ocemo se provozat do Sarajeva".. "Kad?".. "Prekosutra".. "Moze. 'Ajd rijesi smjestaj.".."Hocemo i Vilka pozvat?"... "Moze"" ... "Alo Vilko".. Sta ima?.. Hoces s nama za Sarajevo".. "Ma moze. Stanite kod mene ujutro na kavi, pa cemo dalje zajedno.." Very Happy

..i tako bijese... polazak rano ujutro, kava kod Vilka i nastavak puta ubrzano slijedi s prvim stajanjem, a gdje dalje, nego na cevapima u Restoranu Dallas kod Doboja.. za svaku preporuku od hrane, osoblja i cijelog ambijenta dobar

..siti i napiti lagano nastavljamo put Sarajevo i ocekivano na prilazu ulijecemo u guzvu i polako se probijamo dalje.. i u tom trenu, na nasu veliku srecu, nailaze iz supratnog smjera tri jahaca na zeljeznim konjima.. pokusavam ih ignorirati Shocked , ali oni se ipak zaustavljaju i okrecu motore.. nakon sracnog pozdrava mijenjaju svoj plan kako bi nas izbavili iz ovog krkljanca i proveli kao begove do odredista.. king

..s obzirom da je sve dogovarano u zadnji tren nismo uspjeli naci smjestaj u istom prenocistu, tako da smo se morali podijeliti (srecom, u neposrednoj blizini ima dovoljno smjestraja, tako da ni to nije bio preveliki problem).. smjestaj u oba prenocista na samoj Bascarsiciji je bio ugodno iznenadjenje i zato topla preporuka za Prenociste Stari Grad (gdje sam ja spavao, a niti Viko nije bio razocaran) Jedan od uvjeta za odabir je bilo cuvano parkiraliste ili garaze (sva tri motora su bila zajedno smjestena neposredno ispred cuvareve kucice i mogu reci da je odmah reagirao kada smo se pjeske vratili u sitne sate dobar )

..nakon kratkog osvjezenja, spustamo se do Carsije gdje nas vec ceka domace drustvo..

..lagana setnja zivopisnim ulicama prije vecere..

..ovdje bi trebale biti slike, ali sam bio zauzet.. What a Face

cuga cuga kavica1 kebab1 cuga2 kebab1 cuga2

..ako je netko posumnjao da se nije naslo vremena za shoping, grdno se prevario.. originalne hey-ban i karerra naocale su nasle sretne vlasnike..

..dok su neki shopingirali, naslo se i vremena za jos poneki photo session…

..malo atmosfere iz "Undergrounda" ., ugodan ambijent i mladi bend s pjevacicom prasi za desetku roker

..ako su nek slike mutne, vjerujte mi, s razlogom

..jutarnje gustanje na Suncu, dok konji nestrpljivo cekaju..

..i naravno, neizbjezni odlazak do vrela Bosne.. tko jednom ode gore uvijek se s radoscu vraca..

..svemu uvijek dodje kraj, tako i nasem druzenju, tako da se pakujemo i krecemo put kuce... mozda i malo ranije nego sto bismo to htjeli, ali s obzirom na najavljene pljuskove kod nas u popodnevnim satima odlucio sam ipak krenuti na vrijeme, tako da smo s prvim kapima kise sigurno stigli.. i prvi puta u zivotu sam iskusio da me vjetar odnese preko tri kolnicka traka sve do nogostupa odakle sam zadnji kilometar do sigurnosti garaze provezao u 1. brzini.. No

..i na kraju, kakvu posluku porati?

.. uskoro, na istom mjestu ili nekom drugom.. zar je to uopce bitno?.. bitno je da smo se lijepo lijepo proveli i ugodno druzili.. dakle, do slijedeceg sureta! cheers

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 18:42

Safet(y) je napisao/la:

Dugo, zaista dugo nisam vidio neku ovako dobru fotografiju koja mi se je ovoliko puno dopala, Dalibor, stvarno si veliki meštar od fotografije, svaka cast, posebno uzimajuci u obzir i ostale/druge fotografije koje su ovom prilikom napravio. Bravo care! dobar

Jos bih zelio da dodam da ste jedna prava vesela, raspolozena i nenadrkana ekipa, prava je milina biti sa vama u drustvu, a posebno su me svojom dobrom voljom, pozitivnim raspolozenjem i frekvencijama, kao i stalnim i nezaobilaznim osmijesima na njihovim licima odusevile vase dame! Bravo, po vasem izuzetno pozitivnom pristupu zivotu, covjek bi rekao da nemate nikakvih problema, jasno da nije tako, ali vi ste ocito nasli modus kako da nevazne stvari koje opterecuju odbacite od sebe i na vasoj zivotnoj filozofiji treba uciti!!! dobar

Zadnja promjena: emirharley; pon 08 lis 2012, 18:53; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 18:44

maxart je napisao/la:
u Sarajevu je uvjek dobro Smile dobar a i lutajuči foto reporteri nam dočarali Sarajevski ugođaj i velikodušnost sarajlija dobar

Jbga care, vrijeme je da se i ti dogegas do Sarajeva, stalno to najavljujes, a nikako. Zaista bih volio da dodjes, a neka te ne buni nastupajuce "ne-motorno" vrijeme, u Sarajevu je i zima lijepa i ima se sta za vidjeti, za pokazati i za dozivjeti, neces se pokajati. Welcome, honestly! dancingbanana
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 1154
Godina imam : 50
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : Kawasaki-ER6N
Na forumu od : 14.07.2010

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 18:48

Zaista super izlet, dogodine sigurno posjećujemo Sarajevo, to smo već nešto dogovorili, ali svako iskustvo je dobrodošlo.
Citat :
i prvi puta u zivotu sam iskusio da me vjetar odnese preko tri kolnicka traka sve do nogostupa odakle sam zadnji kilometar do sigurnosti garaze provezao u 1. brzini..
Ove godine kad smo se vraćali sa Poloja , sa sureta MK Brod, uhvatilo nas nevrijeme, borili se sa olujnim vjetrom, u trenu nas prebacilo na suprotnu traku i to skroz do ruba, sreća pa nitko nije naišao iz suprotnog smjera inače R.I.P., jedva se dovukli kući, ruke me boljele od držanja upravljača, kad smo ušli u garažu kao da smo se ponovo rodili.
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 3083
Godina imam : 36
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki VZR 1800
Na forumu od : 08.11.2010

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 18:59

Vidim uživalo se jako ljepe slike i još ljepše druženje
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 2181
Godina imam : 45
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE
Na forumu od : 24.05.2011

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 19:09

Pogledah prvo s mobitela, al' to nije to... Pa sam pretrčao na sve tri do računala. Very Happy

Lijepa vožnja i druženje. dobar
[Vrh] Go down
http://www.hr-kamioni.com
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 3064
Godina imam : 56
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   pon 08 lis 2012, 21:11

maxart je napisao/la:

Jbga care, vrijeme je da se i ti dogegas do Sarajeva, stalno to najavljujes, a nikako. Zaista bih volio da dodjes, a neka te ne buni nastupajuce "ne-motorno" vrijeme, u Sarajevu je i zima lijepa i ima se sta za vidjeti, za pokazati i za dozivjeti, neces se pokajati. Welcome, honestly! dancingbanana
hvala na pozivu doče i taj dan Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 8655
Godina imam : 44
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Iron, Vespa GT 200
Na forumu od : 06.12.2007

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   uto 09 lis 2012, 08:48

... Eh ... Da.... Sarajevo .... dobar
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   uto 09 lis 2012, 08:52

magna je napisao/la:
... Eh ... Da.... Sarajevo .... dobar

Eh, nije ni tebi mane, kad se prolazi kroz Sibenik, postavis barikadu! cuga
[Vrh] Go down
kuna
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 2386
Godina imam : 51
Prebivalište : Zagreb
Vozim : luky-eva full oprema
Na forumu od : 15.07.2008

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   uto 09 lis 2012, 09:57

maxart je napisao/la:
maxart je napisao/la:

hvala na pozivu doče i taj dan Very Happy

Provjereno... i po zimi u Sarajevu imaš što doživiti!!
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....   Today at 16:24

[Vrh] Go down

Jelo se, pilo se, pokapalo se pivom, kafom i djakonijama....
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Danas ručamo (4.dio)
» Veliki četvrtak - Zeleni četvrtak