Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Jedna nedjeljna vožnjica

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 854
Godina imam : 48
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Hyosung Aquila, Piagio Fly
Na forumu od : 11.01.2012

PostajNaslov: Jedna nedjeljna vožnjica   ned 14 tra 2013, 23:38

Pošto je danas zadnji vikend godošnjeg,a vrijeme predivno odlučimo ja i moja draga na jednu vožnju.Dakle plan je bio napraviti jedan krug Krapina,Bedekovčina,Novi Marof,Varaždin,Trakoščan i doma.
I tako poslije jutarnje kavice i doručka krenusmo. Poslije odlaska na pumpu da nebi slučajno morali gurati i laganih 15 min. vožnje eto nas na Bedekovčanskim jezerima i usred ogromne gužve jer ribiči imaju danas dvije utakmice(tak su oni rekli da se to zove) na kedere jedno jezero a na šarane drugo.Pošto nas se ta gužva nije dojmila ajmo put pod noge do Novog Marofa.
Kraj je predivan i jednostavno se najedanput stvorila pred nama tabla ulaza u taj pomalo uspavani granić.Stajemo u nekom kafiću da popijemo kavicu i popušimo koju cigaretu.Nakon te kratke pauzice pičimo prema jednom od najljepših baroknih gradova Varaždinu.
Dolaskom odmah tražimo parking blizu stare jezgre i bez problema parkiram savim blizu starog grada a kafic od motora 5metara Very Happy ,popijemo piće i kod jako ljubaznog gazde ostavimo kacige i opremu da ne nosimo to sa sobom,svaka čast čovjek je prva liga.
A stari grad jednostavno čojeka ostavi dez daha pa evo i par fotki Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Agdje će žena nego u cvijećeImage Hosted by ImageShack.us
A evo nas izajedno Image Hosted by ImageShack.us
pa onda u staroj kovačnici gdje je moja draga zaradila sretni novčić otkovan mojom rukom Image Hosted by ImageShack.us

Pošto smo se nahodali popili još jedno piće zahvalili gazdi na čuvanju stvari krenuli smo prema Trakoščanu.Nakon dvije minute vožnje veli moja draga da bi bilo vrijeme ručku.Pošto se zna ko je šef znao sam da nećemo u komadu do Trakoščana,pa ajmo do Ivanca sigurno ima neka picerija.Na ulazu u gradić srečemo braću po motorima i oni nas upučuju piceriju "Ivonjska Kljet" a tamo nema čega nema,i stvarno svakom preporučujem tu piceriju jer je hrana odlična a pice ogromne,ja i žena se borili 2 sata sa đambo picom i nismo je pojeli.Siti i zadovoljni kećemo dalje i stižemo do bisera Hrvatskog Zagorja Image Hosted by ImageShack.us

Evo i nas na glavnom ulazu Image Hosted by ImageShack.us

Nakon ugodne šetnje uz jezero(bože dragi a koliko žaba ima What a Face ) krećemo za Krapinu,a tamo zna se nalazište pračovijeka.I tu ima par fotki ali to drugi put da vas previše ne davim na jedanput dobar
Evo dragi prijatelji bajkeri htio sam to podijeliti sa vama hvala
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 6487
Godina imam : 49
Prebivalište : Nasice
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

PostajNaslov: Re: Jedna nedjeljna vožnjica   pon 15 tra 2013, 00:45

odlicno iskoristeno vrijeme.. nema mi ljepse nego ovako neobavezno napraviti krug... i samo ti i dalje dijeli ovakve stvari s nama.. dobar

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma

Broj postova : 10409
Godina imam : 43
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

PostajNaslov: Re: Jedna nedjeljna vožnjica   pon 15 tra 2013, 08:15

Lijepo ste vi to iskombinirali .

cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 4260
Godina imam : 44
Prebivalište : Varaždin
Vozim : Kawasaki Versys 650
Na forumu od : 05.03.2008

PostajNaslov: Re: Jedna nedjeljna vožnjica   pon 15 tra 2013, 10:57

KPD Lepoglava ima lijepu terasu i restoran, gdje se po povoljim cijenama može puno finih stvari naručiti.. Nije daleko od Ivanca, na putu prema Trakošćanu.
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 1004
Godina imam : 38
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 27.12.2008

PostajNaslov: Re: Jedna nedjeljna vožnjica   pon 15 tra 2013, 16:07

sve mi to nešto izgleda da ste se vozili autom...
nigdje motora na slikama Smile
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jedna nedjeljna vožnjica   pon 15 tra 2013, 16:43

vidiš vidiš, korisna informacija, ova kljet u Ivancu...

Planiram tamo krajem 6. odraditi rutu : ZD-Trakošćan (Via Plitice) - Koprivnica (party+noćenje) - Daruvar (Party+noćenje Via Virovitica) - Rijeka (možda) pa ''Magdalenom'' natrag u ZD..

Što u toj ruti vrijedi ić vidit ?

[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Jedna nedjeljna vožnjica   pon 15 tra 2013, 19:26

.koschhall prijatelju evo ja ču se ograničiti samo na ovaj sjeverozapadni kraj.Prvo ako ideš kroz Trakoščan moraš proči kroz Krapinu a tu si moj gost ti i tvoja ekipa ak se ne javiš Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad
U Krapini ja preporučujem nalazište pračovijeka,na daljnoj ruti Trakoščan stari grad predivan(ja bio destak puta i svaki put nešto novo,Varaždin stari dio grada i stari grad nešto.
Koprivnicu još nisam do kraja istražil ali znam da vrijedi vidjeti muzej bivšeg konc.logora kod šoderice,a Daruvar toplice.
Eto ukratko nadam se da sam ti pomogao,ali kod nas kud god da kreneš svugdje je predivno od krajnjeg juga preko Istre Like i Gorskog Kotra,Preko Zagorja,Podravine,Posavine pa do Slavonije kud god da kreneš lijepo je dobar dobar4 cuga
[Vrh] Go down
debeli140
man
man

Broj postova : 269
Godina imam : 38
Prebivalište : vuka(osijek)
Vozim : nažalost auto
Na forumu od : 14.05.2012

PostajNaslov: Re: Jedna nedjeljna vožnjica   pon 15 tra 2013, 20:07

Hoću i ja tako,ali nemam motor,ja sam ljubomoran biker2
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 8655
Godina imam : 44
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Iron, Vespa GT 200
Na forumu od : 06.12.2007

PostajNaslov: Re: Jedna nedjeljna vožnjica   pon 15 tra 2013, 20:50

darko68 je napisao/la:
.koschhall prijatelju evo ja ču se ograničiti samo na ovaj sjeverozapadni kraj.Prvo ako ideš kroz Trakoščan moraš proči kroz Krapinu a tu si moj gost ti i tvoja ekipa ak se ne javiš Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad
U Krapini ja preporučujem nalazište pračovijeka,na daljnoj ruti Trakoščan stari grad predivan(ja bio destak puta i svaki put nešto novo,Varaždin stari dio grada i stari grad nešto.
Koprivnicu još nisam do kraja istražil ali znam da vrijedi vidjeti muzej bivšeg konc.logora kod šoderice,a Daruvar toplice.
Eto ukratko nadam se da sam ti pomogao,ali kod nas kud god da kreneš svugdje je predivno od krajnjeg juga preko Istre Like i Gorskog Kotra,Preko Zagorja,Podravine,Posavine pa do Slavonije kud god da kreneš lijepo je dobar dobar4 cuga

zaboraavi sve to i odi u sex shopu,i coyotee bar, ostalo su pizdarije za školske exkurzije
pa jesi li ti biker ili arheolog... Laughing
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Jedna nedjeljna vožnjica   pon 15 tra 2013, 21:49

E Magma, Magma baš si zločest Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil
Ti moraš znati da na svakoj toj destinaciji imaš dobro za popit i pjest, a nije vrak da ti trebaju stimulansi poput sex šopa guza
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Jedna nedjeljna vožnjica   uto 16 tra 2013, 06:00

darko68 je napisao/la:
E Magma, Magma baš si zločest Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil
Ti moraš znati da na svakoj toj destinaciji imaš dobro za popit i pjest, a nije vrak da ti trebaju stimulansi poput sex šopa guza

Ma pusti ti Magnu i njegova iskustva, on ima problem za svako rješenje Very Happy
No sve u svemu, ipak je donekle u pravu, sve ove destinacije obišao sam na exkurzijama, što ne znači da ne bih opet.

Zahvaljujem na pozivu, ako ruta bude vodila kroz Krapinu javimo se.

I ispričavam što sam pokrenuo off-topic u temi....

[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Jedna nedjeljna vožnjica   uto 16 tra 2013, 18:21

Ma ak budete išli tim smjerom svakako navratite,jer ja kad budem išao kroz dalmaciju ja ču bez ustručavanja CCF-ovce pozvat da popijemo piće i da se upoznamo.
Sljedeču vožnju planiram kroz Liku , Slinj, Plitvice itd. pa se čujemo Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Jedna nedjeljna vožnjica   Today at 07:45

[Vrh] Go down

Jedna nedjeljna vožnjica
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» jedna buduća baka moli pomo
» položaj beba pred kraj trudnoće
» Začepljni nosić > upala uha