Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Kymco Zing 125 pomoć! sjedalo/skidanje rezervar sata-slike!!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
VedranMM
man
man

Broj postova : 11
Godina imam : 26
Prebivalište : Osijek
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 23.06.2015

PostajNaslov: Kymco Zing 125 pomoć! sjedalo/skidanje rezervar sata-slike!!   sub 27 lip 2015, 16:11

Evo ovako Kupio sam zinga i sad me zanima kako se skida sjedalo na njemu !? i također skidanje poklopca onog kromiranog od pokazivaća goriva vidim ima gumena brtva i sad neznam dal se odšarafi ili šta!? probao sam i ne ide a malo mi se onako kao kondenzacije nakupilo i ružno je sad onako osušene kapljice su ispod..
Pozdrav Vedran

ribic biker2

[Vrh] Go down
VedranMM
man
man

Broj postova : 11
Godina imam : 26
Prebivalište : Osijek
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 23.06.2015

PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 pomoć! sjedalo/skidanje rezervar sata-slike!!   ned 28 lip 2015, 14:48

Evo ovako ako ikome bude trebalo sic se skida tako da se odsarafe dva sarafa bočno ispod sica i onda se digne lagano gore i izvuče prema nazad.... A ovaj poklopac od kazaljke goriva se ne moze skinut odozgo već se skinu tri sarafa krizna i digne se odozgo cijeli taj dio gdje se sipa gorivo i taj dio sa pokazivacem i od ispod se skine taj cijeli dio i onda se može pristupiti tom dijelu stakla Wink
[Vrh] Go down

Kymco Zing 125 pomoć! sjedalo/skidanje rezervar sata-slike!!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jednokratne pomoći
» Slike kamera koje se vama sviđaju i koje bi htjeli imat
» Maramice & vatice za skidanje šminke
» Mala pomoć za poticanje trudova
» Psi i psići (kinologija, pasmine pasa, obuka pasa, dresura pasa, lovački psi, kućni psi, hranidba pasa, slike pasa, Vaša najdraža pasmina pasa, izložbe pasa, šetanje pasa, kupanje pasa, perilica za pse, hrana za pse)