Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

UP THE IRONS !!!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Iron Mladen
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 5
Godina imam : 43
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki Drifter VN800
Na forumu od : 30.07.2008

PostajNaslov: UP THE IRONS !!!   uto 12 kol 2008, 18:41

LONG LIVE ''IRON MAIDEN''
Mjesecima u naprijed tenzija se dizala i naravno slušali se 'mejdeni' !
Kad sam pročitao da čelične djevice idu na turneju sa starim stage-om i sviraju stare dobre stvari sa powerslave, somwhere in time i seven son... ( ne vjerujem da su mi odsvirali Rime Of The Ancient Mariner ) prošviko sam ! Dan koncerta dižem se iz kreveta u pol 7 jer nemam živaca više ležat i idem u drugu sobu budit Motogasca ( moj friend Miroslav koji šljaka u vatrogascima ) jednim zvonkim zvukom koji se misteriozno pojavio iza moje zadnjice ( žao mi je ako če ovo čitat neke dame ali tako se desilo ) i tihim glasom ''STOKO'' ! To je bilo to, za pola sata bili smo na putu za Split i najbolji koncert zadnjih godina ! Laganom vožnjom ( nismo prelazili 100-120 ) po staroj trebalo nam je dobrih 6sati uz 3 ''PIT''- stopa i isto tolko ''PIŠ''- stopa ! Oko 15:00 slažemo šator u kampu dok se atmosfera diže jer po svud u kampu čuju se mejdeni i to nam paše jer nismo imali kam strpat kazić ! Lagani kupanac u ledenom Splitskom moru ( wtf was that - to nas je začudilo ) i spremanje za koncert ! LOL talijan sa harlijem pokraj ispituje dali je sigurno ostavit motor u kampu, a Miroslav se ceri dok ga ja valjam da baš i nije hehe! Krečemo i začas smo kod stadiona jer bilo je dovoljno pratit grupe normalno odjevenih ljudi ( naš pojam ), parkamo se i odmah si kupujem majicu za 100 onih malih štetočina kuna i naravno preoblačim se. Ulazimo na travnjak i čekamo Harrisovu kčerku koja BTW nema pojma o pjevanju ( živi smjeh ), kupujemo pivo u šoku zbog pljačke ( 20kn ) ali ni to nas nije dalo smesti dok se sa smajličem probijamo kroz rulju i srečemo škvadru - ambijent +5 ! Dečki su debelo kasnili s nastupom ali kad je počeo churchill speech masa je poludila jer je znala da če počet sa Aces High i tada je nastao lom jer je bilo bacanja i u 54-tom redu gdje smo mi bili. Glas mi je puko nakon druge stvari, ali sam se nastavio derat u nevjerici dok sam gledao Brucea kak neumorno skače po stageu i pjeva još uvijek sve ko sa album! Jednom riječju NEVJEROJATNO !!!
Dečki su otprašili dobrih 2sata i ko god nije bio trebala bi ga peč savjest pa bar do kraja ovog života !
Vožnja doma idučeg dana još pod dojmom koncerta i detoksikacije nije bila puna koncentracije ( uletih izmeđ 2 kamiona jedva ) ali ugodna bez vjetra preko drniša i knina .
Sve u svemu vikend za pamčenje do kraja života !
UP THE IRONS !!!!! Twisted Evil
Image hosted by servimg.com

[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 3666
Godina imam : 45
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior,royal star venture
Na forumu od : 13.12.2007

PostajNaslov: Re: UP THE IRONS !!!   sri 13 kol 2008, 00:07

nazalost, imao sam kartu, ali nisam je uspio iskoristiti Sad

blago vama...

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 2774
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

PostajNaslov: Re: UP THE IRONS !!!   sri 13 kol 2008, 00:14

merla je napisao/la:
nazalost, imao sam kartu, ali nisam je uspio iskoristiti Sad

blago vama...
aj ne laži, žena te nije pustila lol!
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 2945
Godina imam : 905
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

PostajNaslov: Re: UP THE IRONS !!!   sri 13 kol 2008, 00:17

Slažem se da je to bio koncert za pamcenje! I nije mi smetalo kašnjenje, nije bilo tako strašno kako su u medijima to predstavili.
cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 6347
Godina imam : 43
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

PostajNaslov: Re: UP THE IRONS !!!   sri 13 kol 2008, 02:37

Bilo je predobro, da je više i češće ovakvih mega-koncerata kod nas..

[Vrh] Go down
http://i33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Sponsored content

PostajNaslov: Re: UP THE IRONS !!!   Today at 23:15

[Vrh] Go down

UP THE IRONS !!!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.