Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 4260
Godina imam : 44
Prebivalište : Varaždin
Vozim : Kawasaki Versys 650
Na forumu od : 05.03.2008

PostajNaslov: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 19 lis 2008, 17:09

Lijepo sunčano vrijeme izmamilo me je na još jedno ugodno nedjeljno krstarenje, ovaj puta po Vinskim cestama Gornjeg Međimurja, gdje ima velika ponuda seoskog turizma, odličnih jela i dobrih vina. U blizini se nalaze toplice Vukanovec, a sve to nalazi se na pola sata vožnje od Varaždina.

Restoran Potrti kotač, okružen bezbrojnim vinogradima, uređen je u rustikalnom stilu

[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 19 lis 2008, 17:10

[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 19 lis 2008, 17:11

[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 19 lis 2008, 17:21

Ceste u Međimurju vjerojatno su najkvalitetnije u Hrvatskoj, tako da se je pravo zadovoljstvo voziti i krstariti kroz preljepe krajolike Međimurja.

Budući da se ne volim vraćati istim putem, produžio sam prema Sv. Martinu na Muri, gdje je na rijeci Muri uređen mlin-vodenica, kakvih je nekada bilo na stotine na čitavom toku Mure.

Skela koja povezuje dvije obale, obje su hrvatske. Koji kilometar uzvodno je novi most, zbog kojeg se Slovenci toliko pjene. Oni bi granicu pomaknuli cca. 2 km južnije (na novo korito Mure), i malo se proširili..

[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 19 lis 2008, 17:23

[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 19 lis 2008, 17:24

[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 2945
Godina imam : 905
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 19 lis 2008, 17:30

Lijepa vožnjica, :bravo: . Bio sam u tom kraju na Muri davno još poslom i koliko se sjecam tamo je super!

Jel ja to vidim nove torbe na motoru ili sam nešto pomješao?
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 19 lis 2008, 17:40

stain je napisao/la:
Jel ja to vidim nove torbe na motoru ili sam nešto pomješao?

Dobro vidiš stain, kupio sam ih na eBayu, 7-dijelni komplet kožnih torbi i torbica za cca. 280 kn. Ali malo su predugo putovale, tj. zagubile su se otkada ih je preuzela Hr pošta. Kad sam pokrenuo potragu za njima, drugi dan došla je obavjest da su u Vžd.

lol!
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 19 lis 2008, 17:42

I kako si zadovoljan? Na slici su mi djelovale dosta mekano?
Znam da je malo of al sam znatiželjan...
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 19 lis 2008, 17:46

Jesu mekane, ali dosta dobro drže oblik, ako se barem nešto stavi unutra. Sad vozim kišno odjelo uvijek sa sobom, i još neke stvari, uglavnom - s obzirom kako sam ih povoljno kupio - odlično služe svrsi.
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 2353
Godina imam : 39
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 19 lis 2008, 17:50

za popizdit, svi se voze a ja nemam vremena

inace jako lijepa turica :bravo:
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 19 lis 2008, 17:59

Dala bi se organizirati jedna jako lijepa tura, kroz Vž kraj i Međimurje, ali o tome smo već i ranije pričali... Kad počne puna moto sezona, svi se forumaši rasprše ko rakova djeca, svatko na svoju stranu.
[Vrh] Go down
blackmary11
girl
girl

Broj postova : 188
Godina imam : 36
Prebivalište : Zagreb
Vozim : .
Na forumu od : 26.08.2008

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 19 lis 2008, 18:57

Lijepa ruta za vožnju.
Malo se ekipe sjeti za vožnju po Hrvatskoj svi forsiraju vožnju van granica , a kod nas ima lijepih stvari za vidjeti. Još jedno svaka čast na ideji. Very Happy
[Vrh] Go down
Quirin
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 1704
Godina imam : 40
Prebivalište : Sisak
Vozim : VIRAGO XV 535
Na forumu od : 23.07.2008

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 19 lis 2008, 19:22

dancingbanana dancingbanana dancingbanana Ako Bog da u Utorak idem po bebu a onda ne silazim s nje ....... držite fige da bude sve ok dancingbanana dancingbanana dancingbanana
[Vrh] Go down
Tomo-vz
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 1398
Godina imam : 45
Prebivalište :
Vozim : QM250

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 19 lis 2008, 20:18

Bravo Palomas o lijepo provedenoj nedjelji,(vidite o tome ja govorim)nemora biti super dobar fotič ili neznam kaj,bitna je VOLJA i malo mašte i napravi se dobar fotosešn sa slikama naših krajeva.
Pohvale za bisage,malo bi se dalo poradit na njima,čujemo se....
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 5068
Godina imam : 55
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   pon 20 lis 2008, 00:58

bravo, bas ti zavidim. Kad bi mene neto natjerao....

btw. bojim se da je tesko organizirati neki veci broj ljudi za voznju. Uvijek nesto iskrsne... Sasvim je dovoljno tri ili vise i eto veselice.
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 26 lis 2008, 20:27

A sada malo fotki, koje nemaju veze s Međimurjem - nova sportska dvorana na obali Drave je pred završetkom, sutra će početi tehnički pregled.

Širi okoliš dvorane još se mora dotjerati, ali već sad se vidi da je Varaždin dobio novu lokaciju na Dravi, koju će psjećivati tisuće ljudi.

[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 26 lis 2008, 20:29

[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 26 lis 2008, 20:29

[Vrh] Go down
Tomo-vz
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 1398
Godina imam : 45
Prebivalište :
Vozim : QM250

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 26 lis 2008, 21:12

Bravo Palomas na sijajnoj ideji,neču sad promovirati svoju firmu,ali nek se zna da sam i ja imao udio u izgradnji ove dvorane
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 26 lis 2008, 22:32

Izgleda svemirski!
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 3012
Godina imam : 50
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 26 lis 2008, 23:52

a za kada si planirao takovu voznju. . .
sad je jos super vreme, siguran sam da bi se moglo u narednih par tjedana
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   pon 27 lis 2008, 08:05

Jack je napisao/la:

Ja sam uvijek za vožnju, ovisno o vremenskim prilikama - ako ste zainteresirani - možda bi smo mogli već sljedeću nedjelju (u subotu je blagdan Svih Svetih)?
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 3012
Godina imam : 50
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   pon 27 lis 2008, 14:29

palomas je napisao/la:
Jack je napisao/la:

Ja sam uvijek za vožnju, ovisno o vremenskim prilikama - ako ste zainteresirani - možda bi smo mogli već sljedeću nedjelju (u subotu je blagdan Svih Svetih)?

ajd, budem ti se javio malo blize w/endu
ono, sin, jesen, igranje. . .
pa kad cu znat sigurnije postam

ps zeza me slovo ' c ' na ompu, pardon Compu, pa moram svako tolko editirat Embarassed
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   ned 20 ruj 2009, 18:15

Skoro godinu dana nakon otvaranja ove teme, opet sam ponovio vožnju kroz gorje Međimurje, i stvarno sam uživao u svakom metru vožnje!

Sunčani dan, 26 C - idealni uvjeti za vožnju po cestama koje u u nedjelju popodne poluprazne... Krajolici i zanimljiva, kvalitetna cesta - osjećaš kako cijela duša uživa i raduje se na takvom putovanju.

Železna gora

Iza nje skrenuo sam prema toplicama Vučkovec, i popeo se na brdo gdje se nalazi klet Potrti kotač. Tu su i lokalni bikeri na Kawi EN 500

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..   Today at 08:58

[Vrh] Go down

Gornje Međimurje, ili prijedlog za buduću skupnu vožnju..
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» jedna buduća baka moli pomo
» Batman of the Future - Batman Beyond (1999–2001)
» Krećemo u jaslice
» Megagradovi budučnosti
» Kako razvod roditelja utječe na razvoj djeteta i njegovu budućnost?