Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Yamaha XV 1100 Virago - konačno slike

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Dog Soldier
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 646
Godina imam : 27
Prebivalište : Istra
Vozim : Yamaha Virago
Na forumu od : 08.08.2008

PostajNaslov: Re: Yamaha XV 1100 Virago - konačno slike   ned 10 svi 2009, 12:32

Odlično izgleda svaka cast
[Vrh] Go down
black rain
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 728
Godina imam : 38
Prebivalište : negotin,srbija
Vozim : v star 1300
Na forumu od : 22.12.2008

PostajNaslov: Re: Yamaha XV 1100 Virago - konačno slike   ned 10 svi 2009, 15:03

dobar
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 1332
Godina imam : 45
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

PostajNaslov: Re: Yamaha XV 1100 Virago - konačno slike   ned 10 svi 2009, 16:31

Twisted Evil Strašno mi se sviđa tvoj motor!! Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
Hrki
man
man

Broj postova : 165
Godina imam : 40
Prebivalište : Rijeka/Selce
Vozim : Yamaha XV 1100 Virago
Na forumu od : 19.06.2008

PostajNaslov: Re: Yamaha XV 1100 Virago - konačno slike   ned 10 svi 2009, 21:20

dstimac je napisao/la:

Hvala roker

Bio jučer na servisu.. promijenio sva ulja, osim vilica.. izgleda da ulje u kardanu nije bilo mijenjano tako skoro.. Rolling Eyes nove svjećice.. stavio nove bridgestone gume..

još me čeka, kada stigne dio, promjena lamela.. mada su mi u servisu rekli da mogu još ovu sezonu ovako.. ali pošto sam pri kupovini i onako odvojio novce za servis i zamjenu dotrajalih dijelova, promijenit ću ih ja se nadam slijedeći tjedan, a tada najverojatnije i zamjena ulja u vilici, pošto je i ono sigurno staro kao i motor Razz

Zamjetio sam danas pri vožnji da motor malo vuče lijevo kada se pusti volan dobar3 Bohmann
i otkrio sam razlog.. a to je da rezervoar nije na sredini motora nego malo visi lijevo.. u stvari možda i malo više.. to se čak može vidjeti na jednoj od slika koje sam postavio.. na onoj slikanoj odostarga..

e sad.. ima li tko kakav savjet kako to "centrirati" obzirom da nemam pojma kako to u stvari izgleda ispod rezervoara.. za što se on drži i na čemu leži..
vjerojatno se neki nosač iskrivio ili je kakva vidica popustila..
kako da riješim to?
ili da možda čekam lamele, pa da to sve zajedno riješim u servisu?

Sve u svemu, ja sam prezadovoljan sa motorom.. a i žena dobar3 hehe dancingbanana

Hrki
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 3022
Godina imam : 42
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

PostajNaslov: Re: Yamaha XV 1100 Virago - konačno slike   pon 11 svi 2009, 10:56

Hrki je napisao/la:
dstimac je napisao/la:

Hvala roker

Bio jučer na servisu.. promijenio sva ulja, osim vilica.. izgleda da ulje u kardanu nije bilo mijenjano tako skoro.. Rolling Eyes nove svjećice.. stavio nove bridgestone gume..

još me čeka, kada stigne dio, promjena lamela.. mada su mi u servisu rekli da mogu još ovu sezonu ovako.. ali pošto sam pri kupovini i onako odvojio novce za servis i zamjenu dotrajalih dijelova, promijenit ću ih ja se nadam slijedeći tjedan, a tada najverojatnije i zamjena ulja u vilici, pošto je i ono sigurno staro kao i motor Razz

Zamjetio sam danas pri vožnji da motor malo vuče lijevo kada se pusti volan dobar3 Bohmann
i otkrio sam razlog.. a to je da rezervoar nije na sredini motora nego malo visi lijevo.. u stvari možda i malo više.. to se čak može vidjeti na jednoj od slika koje sam postavio.. na onoj slikanoj odostarga..

e sad.. ima li tko kakav savjet kako to "centrirati" obzirom da nemam pojma kako to u stvari izgleda ispod rezervoara.. za što se on drži i na čemu leži..
vjerojatno se neki nosač iskrivio ili je kakva vidica popustila..
kako da riješim to?
ili da možda čekam lamele, pa da to sve zajedno riješim u servisu?

Sve u svemu, ja sam prezadovoljan sa motorom.. a i žena dobar3 hehe dancingbanana

Hrki

jesi siguran da sjediš pravilno? mnogi sjede nesvjesno više manje odmaknuti od idealne sredine...
[Vrh] Go down
Hrki
man
man

PostajNaslov: Re: Yamaha XV 1100 Virago - konačno slike   pon 11 svi 2009, 11:01

Zmija je napisao/la:

jesi siguran da sjediš pravilno? mnogi sjede nesvjesno više manje odmaknuti od idealne sredine...

hmm.. može i to biti.. mada pogledaj ovdje kako stoji rezervoar u odnosu na vilicu

http://fodi.frubar.net/files/A3226728-4D7E-1B44-A465-9A043F60A22E.jpg

Hrki
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 3022
Godina imam : 42
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

PostajNaslov: Re: Yamaha XV 1100 Virago - konačno slike   pon 11 svi 2009, 11:12

Hrki je napisao/la:
Zmija je napisao/la:

hmm.. može i to biti.. mada pogledaj ovdje kako stoji rezervoar u odnosu na vilicu

http://fodi.frubar.net/files/A3226728-4D7E-1B44-A465-9A043F60A22E.jpg

Hrki

pomak je, po meni, neznatan i ne bi trebao utjecati na vožnju...u početku se i meni činilo da mi volan vuče u lijevo, sad nemam taj osjećaj... par puta sam eksperimentirao, i stvarno sam krivo sjedio, neznatno, ali dovoljno, jer svaki motor ima tendenciju vući u lijevo, nikad u desno ( ispravan )
[Vrh] Go down
Hrki
man
man

PostajNaslov: Re: Yamaha XV 1100 Virago - konačno slike   pon 11 svi 2009, 11:15

Zmija je napisao/la:

pomak je, po meni, neznatan i ne bi trebao utjecati na vožnju...u početku se i meni činilo da mi volan vuče u lijevo, sad nemam taj osjećaj... par puta sam eksperimentirao, i stvarno sam krivo sjedio, neznatno, ali dovoljno, jer svaki motor ima tendenciju vući u lijevo, nikad u desno ( ispravan )

hmm.. vidiš, to nisam znao.. samo što ne vuče volan u lijevo, nego jednostavno počinje lagano naginjanje na lijevu stranu.. kao da sam samo malo u sicu nagnut u lijevo.. skužio sam da je to 90% sigurno zbog rezervoara, jer kad je pun skretanje je jače izraženo nego kad je rezervoar prazan..

Hrki
[Vrh] Go down
Hrki
man
man

PostajNaslov: Re: Yamaha XV 1100 Virago - konačno slike   uto 12 svi 2009, 19:20

Kamikaza, javi se.. roker Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Yamaha XV 1100 Virago - konačno slike   Today at 11:13

[Vrh] Go down

Yamaha XV 1100 Virago - konačno slike
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Slike kamera koje se vama sviđaju i koje bi htjeli imat
» Psi i psići (kinologija, pasmine pasa, obuka pasa, dresura pasa, lovački psi, kućni psi, hranidba pasa, slike pasa, Vaša najdraža pasmina pasa, izložbe pasa, šetanje pasa, kupanje pasa, perilica za pse, hrana za pse)
» Mojih/Vaših par najdražih motora (+slike istih)
» Božićna drvca - razne lijepe slike s neta
» Slike dekoracija noktiju koji se vama sviđaju