Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 2130
Godina imam : 31
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   uto 21 tra 2009, 13:21

Poslje auspuha i bisaga doso je i 3. upgrade, a to je filter zraka, K&N filter od Highway Hawka

[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   uto 21 tra 2009, 13:27

dobar To, to se traži......i u pravo vrijeme kad se rasplamsala tema oko hyperchargera.

A sad lipo potanko opiši, cjena, ugradnja, dizne/igle, štelanje, razlika,.......
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   uto 21 tra 2009, 13:36

Filter kosta 1600kn, nastelovali su karburator i ventile, pitao sam dal je promijenio dizne, je reko da nije bilo potrebno, to sam radio u Yamaha servisu posto imam jos garanciju, pa valda znaju dal treba ili ne. sve to sam napravio u sklopu servisa i doslo mi je 2300kn, znaci 1600 filter a ostalo stelovanje, ulje...
Uglavnom, sada auspuh ne puca kod oduzimanja gasa, a sto se tice snage nisam jos isprobao
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   uto 21 tra 2009, 13:45

Cijena je OK.
Sad tek predstoji "ONO" o ćemu se nekoliko puta raspravljalo, a to je potreba za rejetting-om karburatora kod ugradnje otvorenog filtera a uz to i auspuha.
Ovlašteni kaže nema potrebe.
Ja mu osobno ne vjerujem.
Da se nebi ulazilo u of jer je tema vezana za bike, možda bi bilo dobro da se otvori nova tema na predmetnu diskusiju....ili ne?
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   uto 21 tra 2009, 13:51

dragger je napisao/la:
Cijena je OK.
Sad tek predstoji "ONO" o ćemu se nekoliko puta raspravljalo, a to je potreba za rejetting-om karburatora kod ugradnje otvorenog filtera a uz to i auspuha.
Da se nebi ulazilo u of jer je tema vezana za bike, možda bi bilo dobro da se otvori nova tema na predmetnu diskusiju....ili ne?

Slazem se s tobom, kad mi je reko da nije potrebno mjenjati malo sam ostao
[Vrh] Go down
aristel
man
man

Broj postova : 102
Godina imam : 35
Prebivalište : Varaždin
Vozim : Dragster 1100 custom
Na forumu od : 23.01.2009

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   uto 21 tra 2009, 15:21

lijep bike
Wink
[Vrh] Go down
Crusader
man
man

Broj postova : 315
Godina imam : 48
Prebivalište : Kumanovo, Makedonija
Vozim : Dragstar 1100 Classic
Na forumu od : 01.07.2008

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   uto 21 tra 2009, 15:33

Lijepo izgleda u kombinaciji sa cjevima dobar Mislim i da ces ustedeti nesto love na buducim servisima posto se K&N filter nemora menjati puno vrijemena ako ga pazljivo odrzavas. (pranje i zastita sprejevima)
Baci nesto vise infoa o trajnosi filtera, vjerujem da bi mnogima koristile informacije Very Happy
[Vrh] Go down
Dog Soldier
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 646
Godina imam : 27
Prebivalište : Istra
Vozim : Yamaha Virago
Na forumu od : 08.08.2008

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   uto 21 tra 2009, 16:04

...lijepo izgleda... Za vikend đir ?
[Vrh] Go down
jura
man
man

Broj postova : 423
Godina imam : 46
Prebivalište : Rakitje
Vozim : Suzuki Intruder 1800 vzr
Na forumu od : 08.06.2008

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   uto 21 tra 2009, 21:35

:bravo: :dobar:
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 2090
Godina imam : 41
Prebivalište : Trogir
Vozim : Yamaha 1100 Drag Star classic
Na forumu od : 10.03.2008

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   uto 21 tra 2009, 22:00

Beatnik je napisao/la:
dragger je napisao/la:
Cijena je OK.

Koliko god oni bili ovlašteni servis mislim da nemaju pojma o tome...
Filter izgleda fenomenalno jedino što je previše otvoren i mislim da nije dobar za vožnju po velikoj kiši.
Za dizne se dobro raspitaj jer mislim da nisi ništa napravio,osim lijepog izgleda, ako si ostavio tvorničke dizne.

I naravno :dobar: :dobar: :dobar:
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   uto 21 tra 2009, 22:05

zanotti je napisao/la:
Beatnik je napisao/la:
dragger je napisao/la:
Cijena je OK.

Filter izgleda fenomenalno jedino što je previše otvoren i mislim da nije dobar za vožnju po velikoj kiši.
Za dizne se dobro raspitaj jer mislim da nisi ništa napravio,osim lijepog izgleda, ako si ostavio tvorničke dizne.

Evil or Very Mad nisu ni tvoji serviseri puno bolji, filter, svičice...... Question
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   uto 21 tra 2009, 23:50

Roamer je napisao/la:
...lijepo izgleda... Za vikend đir ?

Obavezno
[Vrh] Go down
micky
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 674
Godina imam : 35
Prebivalište : Zelčin- (Valpovo)
Vozim : midnight star 950
Na forumu od : 11.09.2008

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   uto 21 tra 2009, 23:59

dobar!!! :dobar:
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 3046
Godina imam : 37
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim bili motor
Na forumu od : 18.03.2008

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   sri 22 tra 2009, 16:06

Bravo meštre sad ga treba isprobat po nekim đirevima malo ga stisnut da vidiš razliku,ja sam na svome vidio razliku,puno bolje poteže
[Vrh] Go down
http://daboalessis@gmail.com
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 1258
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   sri 22 tra 2009, 16:18

bravo a i djir nebi bia loš svi skupa tu iz okolice...u nedilju popodne jer delan svaki jebeni dan u jutro
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 2090
Godina imam : 41
Prebivalište : Trogir
Vozim : Yamaha 1100 Drag Star classic
Na forumu od : 10.03.2008

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   sri 22 tra 2009, 17:31

dragger je napisao/la:
zanotti je napisao/la:
Beatnik je napisao/la:
dragger je napisao/la:
Cijena je OK.

Evil or Very Mad nisu ni tvoji serviseri puno bolji, filter, svičice...... Question

Znam zato i napominjem da to OVLAŠTENI neznači ništa Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   sri 22 tra 2009, 17:51

mogli bi se i dogovorit dobar
[Vrh] Go down
zelenko
man
man

Broj postova : 25
Godina imam : 40
Prebivalište : Skopje Macedonia
Vozim : Custom chopper
Na forumu od : 20.04.2009

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   sri 22 tra 2009, 22:05

Predivan je, cestito. Puno srecnih km i puno zena na njega Very Happy
[Vrh] Go down
drabotic
cro chopper forum
cro chopper forum

Broj postova : 1040
Godina imam : 33
Prebivalište : Jaska
Vozim : Z 750 S
Na forumu od : 23.07.2008

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   čet 23 tra 2009, 08:07

lijepi je! dobar

baš izgleda masivno... :dobar:
[Vrh] Go down
http://www.pro-vez.hr
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   sub 25 tra 2009, 13:33

Evo napravio sam test voznju s filterom, osjeti se razlika, vuce bolje, bolje preticem, na manjim okretajima potegne bolje. Sam zadovoljan dobar
[Vrh] Go down
Dog Soldier
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   sub 25 tra 2009, 19:27

poč85 je napisao/la:
bravo a i djir nebi bia loš svi skupa tu iz okolice...u nedilju popodne jer delan svaki jebeni dan u jutro

obavezno dobar ..al ja sam slobodan tek od druge nedelje
[Vrh] Go down
Dog Soldier
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   sub 25 tra 2009, 19:32

Beatnik je napisao/la:
Evo napravio sam test voznju s filterom, osjeti se razlika, vuce bolje, bolje preticem, na manjim okretajima potegne bolje. Sam zadovoljan dobar

dobar
[Vrh] Go down
maatredrag
man
man

Broj postova : 93
Prebivalište : Buzet
Vozim : Yamaha dragstar 1100 custom
Na forumu od : 05.08.2008

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   pon 27 tra 2009, 14:07

Beatnik je napisao/la:
dragger je napisao/la:
Cijena je OK.

cemo jedan dan doc u buzet kod mog mehaničara on ima malo vise motora pod svojim rukama...mozda ce tu znat rec bolje.
[Vrh] Go down
http://www.mk-templars.com
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   pon 27 tra 2009, 14:29

Ča poli Alexa,?
[Vrh] Go down
maatredrag
man
man

Broj postova : 93
Prebivalište : Buzet
Vozim : Yamaha dragstar 1100 custom
Na forumu od : 05.08.2008

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   uto 12 svi 2009, 16:17

custom rider je napisao/la:
Ča poli Alexa,?

da,da dancingbanana
[Vrh] Go down
http://www.mk-templars.com
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   Today at 15:33

[Vrh] Go down

Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dosade li igračke?